Épületgépész projektmenedzser - Veszprém

Épületgépész projektvezető | HVAC | Generálkivitelezés | Nyugat-Magyarországi projektek

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk nemzetközi hátterű, generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére. A több évtizedes múlttal rendelkező cég a generálkivitelezés mellett, magas- és mélyépítéssel foglalkozik. Jelenleg Nyugat-Magyarországi projektek kapcsán keresik új csapattagjukat.

Az Ön új pozíciója:

  • Gépész szakági generálkivitelezési munkák koordinálása
  • Alvállalkozókkal történő közös munka támogatása; ellenőrzése
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása
  • Hatósági hozzájárulások beszerzése
  • Építtetői kapcsolattartás
  • Határidők követése és betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Épületgépész kivitelezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Aktív felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől:

  • Versenyképes juttatási csomag (bruttó 1.000.000 - 1.200.000 HUF alapbér, céges telefon, laptop, autó magánhasználatra, Cafetéria, képzések támogatása)
  • Nagyvolumenű projekteken való részvételi lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Iparág
Építőipar
Hely
Veszprém megye
Szakterület
Építőipar
Szám:
1183534

Beszéljen Marietta Gerencser, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 1 501 2400